Великожванчицький обласний дитячий пульмонологічний санаторій

У південій частині Хмельниччини, на території Дунаєвецького району, у мальовничому парку села Великий Жванчик є прекрасна архітектурна споруда збудована в готичному стилі в 1868 році. Це Великожванчицький обласний дитячий пульмонологічний санаторій, котрий круглорічно сповнений радістю та дитячим сміхом.

Діти приїжджають зі всієї області, з метою оздоровлення та лікування органів дихання. Для дітей віком від трьох років створено відділення матері-дитини. В санаторії є кімната спелеотерапії, оздоблена у вигляді кришталевої кімнати з різнокольоровим підсвітками. Багаті процедурні кабінети та оснащені сучасними тренажерами кабінети ЛФК. Двічі на тиждень проводяться сеанси іпотерапії під контролем інструктора.

Збалансоване, корисне п’яти разове харчування.

Виховна робота з дітьми організована весело і цікаво. Урізноманітнена пізнавальними подорожами на власному автобусі у Бакотський скельно-печерний монастир, р.Дністер та до музею – фортеці м.Кам’янець – Подільський.

Перебуваючи в санаторії діти оздоровлюються, посилюють імунітет, розширюють світогляд. Час в санаторї минає швидко та з користю для здоров’я.


1
1
1
1