Нарада МСЕК

12-13 липня цього року у м. Кам’янець–Подільському за участю представників медико-соціальних комісій, голів ЛКК із залученням представників органів соціального захисту населення, спеціалістів Укр Держ НДІ відбулася «Навчально –практична міжвідомча нарада з питань якісного забезпечення технічними засобами реабілітації осіб інвалідності та дітей з інвалідністю».

Захід, який організувала керівник Тетяна Крупа разом з колективом Комунального закладу охорони здоров’я «Хмельницького обласного центру медико–соціальної експертизи», з вітальним словом відкрили голова обласної ради Михайло Загородний, директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації Яків Цуглевич, секретар міського голови м. Кам’янець–Подільського Дмитро Василіянов та запрошені гості наради - заступник начальника – начальник відділу Сергій Черняк та Рената Перепелична, головний спеціаліст медичного Департаменту МОЗ України з тимчасової та стійкої втрати працездатності, які побажали всім присутнім гарної плідної праці.

На нараді висвітлювались питання Сучасних аспектів реабілітації осіб з інвалідністю в Україні, Реалізації шляхів взаємодії медико-соціальних експертних і лікарсько-консультативних комісій та органів соціального захисту населення в частині якісного складання індивідуальних програм реабілітації особам з інвалідністю, Актуальних питань реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, обговорювались питання роботи Індивідуальної програми реабілітації та шляхи її покращення, співпрацю Пенсійного фонду України у Хмельницькій області та Департаменту соціального захисту населення області з Хмельницьким обласним центром медико–соціальної експертизи.

Представники Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності ознайомили присутніх з виробами власного вироблення та використання їх для відповідних потреб.

Нарада закінчилася обговореннями проблемних питань та подальшим їх вирішенням.


Людмила Небесна,
головний лікар Хмельницького обласного Центру здоров’я

1 1