Неврологи та неонатологи Хмельницької області провели конференцію та нараду

5 червня у конференц-залі Державного патологоанатомічного центру провели науково-практичну конференцію для лікарів-неврологів на тему: «Інтервенційне реабілітаційне лікування вертеброгенних больових синдромів».

Під час зустрічі присутні заслухали лекції щодо нейрохірургічного лікування компресійних невропатій, про використання сучасної спінальної хірургії, малоінвазивні методи лікування больових синдромів у хребті, а також нейрореабілітацію гострих та хронічних больових синдромів. Спікерами були лікар-нейрохірург вищої категорії, член Всесвітньої Асоціації Нейрохірургічного товариства Юрій Чирка, лікар-нейрохірург вищої категорії, член Європейської Асоціації хірургії хребта Валерій Пилипчук, лікар-нейрохірург, член Української та Європейської Асоціації Нейрохірургічних товариств Олексій Столяренко і лікар-невролог, голкорефлексотерапевт, PNF-інструктор Галина Шпортко.

Також 5 червня відбулась нарада лікарів-неонатологів Хмельницької області. Голова групи експертів зі спеціальності «Неонатологія», завідуюча відділенням постінтенсивного догляду за новонародженими Хмельницької обласної лікарні Вікторія Олексюк повідомила про ліквідацію інституту головних позаштатних спеціалістів і створення натомість груп експертів за кожною зі спеціальностей. Також вона розповіла про зміни у процесі проведення атестації лікарів. Під час наради заслухали огляд доповідей з неонатологічної конференції. Зокрема, присутні розглянули кілька клінічних випадків, які озвучили лікарі Шепетівської ЦРЛ Галина Петрова та Діана Просветова. Крім того, учасники наради проаналізували звіт про роботу обласного осередку Асоціації неонатологів України за перший квартал цього року. Наостанок провели перевибори голови осередку. Одноголосно підтримали на цій посаді попереднього очільника обласної Асоціації неонатологів Вікторію Олексюк.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний Центр громадського здоров’я.

1 1
1 1
1 1