На Білогірщині запрацювала нова амбулаторія

Медична допомога на селі стає доступнішою! У цьому сьогодні переконалися мешканці Квітневого, що на Білогірщині. Третя амбулаторія, що збудована за програмою “Доступна медицина” в Хмельницькій області, відчинила свої двері для жителів Квітневого, Окопа, Весняного, Соснівки та Соснівочки. Ще майже 1,5 тисячі мешканців сільської місцевості відчули, що держава турбується про їх здоров’я.


1

Отримати кваліфіковану первинну медичну допомогу сімейного лікаря, а невдовзі завдяки телемедичному обладнанню і консультації вузьких спеціалістів, зробити профілактичні щеплення діткам, зробити кардіограму чи швидкий тест на цукор, отримати рецепт на “Доступні ліки” та ще багато медичних послуг зможуть пацієнти Квітневської амбулаторію, адже тут є все, що потрібно для цього, обладнання, медикаменти, а також автомобіль, який дасть можливість лікарю виїжджати до околишніх сіл.


1

Привітати мешканців села приїхали обласні та районні посадовці, представники ОТГ, обласні депутати, керівники місцевих СФГ. Як зазначив т.в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук, найбільша цінність для держави – це здоров’я громадян.


1

“Всі ми не раз чули це твердження. Воно закріплене і в законодавстві, і постійно звучить з уст високопосадовців. Сьогодні мешканці Квітневого можуть побачити, що це не просто декларація, а реальність. Держава справді потурбувалася про те, щоб зробити медичну послугу для сільських жителів доступною та якісною”, – зауважив Сергій Петрович.


1

 

Посадовець подякував усім, завдяки чиїй праці був реалізований цей важливий проект, та побажав, щоб мешканці Квітневого та прилеглих сіл були здоровими та щасливими, а до амбулаторії зверталась лише за профілактикою.


1

Всього на будівництво цієї амбулаторії витратили 8 млн.350 тис.грн., це кошти з державного бюджету. Також співфінансування у розмірі 10% виділила філія “Рідний край” ПРАТ “Зернопродукт МХП”.

Поки що пацієнтів будуть обслуговувати дві лікарки з Білогірського ЦПМСД, але невдовзі сюди прийде працювати молодий лікар, що завершує навчання. До речі, для нього в будівлі медичного закладу передбачене окреме житло.


1

Слід зазначити, що ця амбулаторія, як і дві інших, що нещодавно розпочали працювати на Хмельниччині, збудовані одним підрядником: ТОВ “Ізяславтрансбуд”. Дякуємо будівельникам за відповідальне ставлення до взятих зобов’язань та якісно і вчасно виконані роботи!


1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації.