Колегія Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації

27 листопада 2019 року о 10.00 у конференц-залі ДОЗ ОДА розпочалася колегія Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Були запрошені начальники управлінь охорони здоров’я Хмельницької та Кам’янець-Подільської міських рад, головні лікарі закладів охорони здоров'я області, директори медичних коледжів.

Засідання колегії розпочав голова групи експертів ДОЗ ОДА зі спеціальності «Онкологія», директор КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради Мороз В.А. Його доповідь була присвячена аналізу стану надання онкологічної допомоги населенню області. Основний наголос був зроблений на необхідності оновлення медичного оснащення онкодиспансеру та покращення медикаментозного забезпечення хворих онкологічного профілю. Мороз В.І. закликав усіх присутніх керівників прийняти необхідні заходи для посилення виявлення онкопатології на ранніх стадіях серед населення.

Другим виступив головний епідеміолог ДОЗ ОДА Мирний О.Б. з доповіддю «Про дотримання вимог проведення імунопрофілактики населення у м. Кам’янець-Подільському та Дунаєвецькому районі». Був проведений глибокий та змістовний аналіз імунопрофілактичних заходів, розглянуті основні недоліки та шляхи їх усунення на місцях.

Надалі з доповіддю «Про результати ревізій фінансово-господарської діяльності ЛПЗ області у 2018-2019 роках» виступила заступник директора ДОЗ ОДА, начальник управління фінансово-ресурсного та кадрового забезпечення галузі Федів Н.В. В доповіді були розглянуті конкретні виявлені недоліки та надані практичні рекомендації керівникам закладів по їх недопущенню в майбутній роботі.

Наступною виступила з доповіддю на тему «Зміни в антикорупційному законодавстві» Людвіг Валентина Василівна, консультант з питань запобігання та виявлення коррупції виконавчого апарату обласної ради. У своїй доповіді вона розповіла про ті факти та обставини, які можуть бути розцінені як конфлікт інтересів та шляхи їх усунення керівниками закладів.

На завершення колегії виступила заступник директора Департаменту ДОЗ ОДА Косовська Т.П., яка розповіла про останні зміни в процесі реформування госпітальних округів України та підвела загальні підсумки колегії.


Бакун С.М.,
Зав. відділом зв’язків зі ЗМІ та громадськістю
Хмельницький обласний Центр громадського здоров’я.

1 1
1 1
1