Спішіть творити добро: благодійники з Великобританії надали допомогу Ізяславській ЦРЛ

Радісна подія відбулася сьогодні в Ізяславській центральній районній лікарні –  до медичного закладу завітав Анатолій Ковальчук – представник Міжнародного благодійного фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання»), уродженець села Тернавка Ізяславського району,  який співпрацює із фондом пані Патрисії Гаррісон (Великобританія).


1

Це вже другий дарунок від Фонду для громади Ізяславського району. Перша допомога була надана  в жовтні 2019 року. Тоді пан Анатолій Ковальчук передав обладнання на суму 25 тис.грн. Сьогодні ж, у пологовому відділенні відбулась символічна передача лікарні придбаного апарату – інкубатора для новонароджених YP-920, вартістю 300 тисяч гривень. Пан Анатолій вручив лікарю-неонатологу пологового відділення Ізяславської ЦРЛ Вікторії Набоці документи на медичний пристрій. До речі, інкубатор вже використовувався за прямим призначення, у ньому перебувала новонароджена в ніч із 13 на 14 січня дитинка.

В свою чергу, медичний персонал висловив щиру подяку пані Патрисії Гаррісон та пану Анатолію за їх невтомну діяльність у підтримці дітей Ізяславщини.


1

В ході спілкування представника фонду та представників влади Ізяславщини, було наголошено, що матеріальна допомога, отримана для придбання високоефективного лікувального обладнання, не одноразова акція, а продовження тривалої співпраці між Ізяславською ЦРЛ і фондом «Нью Бегіннінс». У квітні цього року очікується приїзд делегації представників Міжнародного благодійного  фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання») із Великобританії  на Ізяславщину для розгляду подальшої співпраці.


1

1

1

1

За матеріалами Ізяславської райдержадміністрації