В облдержадміністрації заслухали керівників КНП області

23 січня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Романа Примуша відбулося заслуховування керівників комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я щодо плану дій в умовах нового фінансування НСЗУ з 1 квітня 2020 року.

Участь в роботі також взяли перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівник Департаменту фінансів облдержадміністрації та інші запрошені.


1

Нагадаємо, що з 1 квітня 2020 року заплановано впровадження програми медичних гарантій для всіх видів медичної допомоги. З її впровадженням змінюється механізм фінансування медичного обслуговування населення: замість медичної субвенції, за рахунок якої відбувалося утримання ЗОЗ, буде оплачуватися медичне обслуговування пацієнтів за договорами з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), базуючись на принципі «гроші йдуть за пацієнтом». Також на 2020 рік НСЗУ передбачає укладення договорів по 27 пакетам медичних послуг. Відповідні вимоги до закладів – потенційних надавачів таких послуг розміщені на сайті НСЗУ.

Розпочинаючи заслуховування Роман Примуш зазначив, що метою сьогоднішнього зібрання є з’ясування реального стану справ у лікувальних закладах, оцінка їх фінансової стабільності та пошук шляхів вирішення проблем, з якими стикаються керівники КНП області у ході медичної реформи.


1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації