Дмитро Габінет взяв участь у відеоселекторній нараді щодо поширення коронавірусної інфекції у світі

Сьогодні голова облдержадміністрації Дмитро Габінет взяв участь у відеоселекторній нараді щодо  поширення коронавірусної інфекції у світі та готовності систем реагування в Україні, а також роботи на державних пунктах пропуску через Державний кордон України щодо унеможливлення проникнення коронавірусу на територію держави. Провів нараду заступник Міністра охорони здоров’я України, Головний санітарний лікар Віктор Ляшко.


1

Заступник Міністра наголосив, що в Україні є близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів, 5 тисяч медичного персоналу, який працює в інфекційних лікарнях, в інфекційних лікарнях є інфекційні бокси.


1

«Міністерство охорони здоров’я проаналізувало кількість тяжких випадків, які виникають у хворих з коронавірусною інфекцією – це в 20% від всіх випадків, близько 3% потребують реанімаційних заходів. Для дослідження випадків COVID-19 у Міністерства охорони здоров’я є всі необхідні ресурси. Ми забезпечені діагностичними тест-системами, вірусологічна лабораторія має діагностикуми для проведення дослідження полімеразної ланцюгової реакції», – зазначив Віктор Ляшко.

Станом на 26 лютого 2020 року в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.  У світі зареєстровано 81 005 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 762 – летальні. Одужало вже 30 109 осіб.

 


1

Прикордонниками відпрацьовані всі алгоритми у разі виявлення ознак захворювання – на пунктах пропуску є тимчасові ізолятори.

«У випадку виявлення ознак гострих вірусних захворювань у людини, будуть проведені додаткові необхідні дослідження. Медики та Державна прикордонна служба отримали всі необхідні алгоритми та забезпечені засобами індивідуального захисту», – додав Віктор Ляшко.

 

За матеріалами Департаменту комунікацій

Секретаріату Кабінету Міністрів України


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації