На Хмельниччині наразі діагноз коронавірус не підтверджений – Д.Габінет

Сьогодні, 6 березня, відбувся брифінг голови Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Габінета, головного лікаря КП Хмельницька інфекційна лікарня Оксани Піддубної,  в.о. директора Хмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України Олега Балашова, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександра Худенка та Олександра Мирного – головного епідеміолога Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.


1

Брифінг стосувався ситуації, що склалась в контексті поширення окремими ЗМІ інформації про випадок можливого захворювання жителя області коронавірусною інфекцією.

Дмитро Габінет повідомив, що до інфекційної лікарні дійсно звернувся хворий з певною симптоматикою, який повернувся з Греції 22 лютого.


1

«Людина була госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом пневмонія. Були вжиті всі заходи. Проведено тести на грипи, які виявилися негативним. Аналізи надіслані до м.Києва, де проводяться подальші дослідження. Наразі діагноз коронавірус не підтверджений. Всі служби працюють в штатному режимі. Жодної підстави для паніки немає,» – наголосив Дмитро Анатолійович.


1

Вчора була проведена широка нарада, і було перевірено чи готові райони.

Про результати тестів щодо можливого захворювання на конавірусну інфекцію громадськість буде поінформована додатково.


1


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації