На Шепетівщині відкрили дві новозбудованих амбулаторії

Сьогодні, 11 березня, у рамках реалізації державної програми «Доступна медицина», у селах Корчик та Судилків Шепетівського району відбулося урочисте відкриття новозбудованих амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

На захід завітали заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук, депутати обласної ради, начальник управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Віра Бригадир, директор ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” Андрій Колеснік, керівництво району, ОТГ та місцеві жителі.


1

Вітаючи присутніх, Сергій Ткачук зазначив, що питання забезпечення доступності до кваліфікованої медичної допомоги мешканців сільських населених пунктів є одним із пріоритетів влади. “Новозбудована амбулаторія дозволить створити належні умови для медичного обслуговування жителів населених пунктів сільської ради. Цьому сприяє медична реформа, відповідні державні та місцеві програми, а також співпраця всіх гілок виконавчої влади та місцевого самоврядування. Відкриття амбулаторій загальної практики сімейної медицини – яскравий приклад того, як спільно можна робити корисні справи на благо людей”, – сказав Сергій Петрович.

Корчицька амбулаторія буде обслуговувати жителів 5 сіл району (села Корчик, Хутір, Романів, Рудня Новенька, Кліментовичі) загальною чисельністю 1936 чоловік. Нова амбулаторія забезпечена усім необхідним відповідно до табелю оснащення, затвердженого МОЗ. Тут є електрокардіограф, гематологічний аналізатор, експрес-тести на тропонін, вірусні гепатити В і С, ВІЛ-СНІД та вагітність, отоофтальмоскопи, пульсоксиметри, піксометри, глюкометри, ноутбуки та МФП. Передбачено також житло для сімейного лікаря та новий повнопривідний автомобіль «Renault».

Судилківська амбулаторія обслуговуватиме 6657 жителів сіл Судилків, Білокриниччя, Лозичне, Красносілка. Амбулаторія також забезпечена усім необхідним відповідно до табелю оснащення, затвердженого МОЗ.

Принагідно, заступник голови обласної державної адміністрації оглянув приміщення школи – новобудови у с. Корчик та висловив сподівання, що незабаром у селі буде ще одна важлива подія – відкриття нового навчального закладу.


1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації