Відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ І НС

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Провів його голова облдержадміністрації Дмитро Габінет. Основне питання порядку денного засідання – вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території області.


1

Як уже повідомлялося, вчора Уряд встановив на території України режим надзвичайної ситуації та продовжив тривалість загальнодержавного карантину до 24 квітня. Разом з тим, було врегульовано питання діяльності окремих суб’єктів господарювання.

У ході роботи обласна комісія врахували вимоги прийнятих нормативних актів та внесла зміни до протоколу від 19.03.2020 року №5, скасувавши обмеження щодо роботи окремих закладів.

Зокрема, комісія зняла заборону на такі види діяльності:

➡ торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

➡ провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

➡  торговельну діяльність та діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

При цьому районним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування доручили вжити належних заходів, аби суб’єкти господарювання, які продовжують працювати, дотримувалися режиму роботи з розрахунку один відвідувач на 10 м2 площі торгівельного (операційного) залу  та дотримання дистанції між ними не менше як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

Окрім того керівництву обласних підрозділів ГУНП, Патрульної поліції, в/ч 3043 Національної гвардії спільно з районними державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування доручили:

➡  створити та встановити на в’їздах і виїздах із Хмельницької області в Тернопільську та Чернівецьку області контрольно-пропускні пункти.

➡   організувати спільні чергування на цих КПП та забезпечити міжвідомчу взаємодію з питань роботи цих пунктів


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації