Про ситуацію із COVID-19 у Хмельницькій області станом на 7 квітня

КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» здійснює щоденний моніторинг ситуації в області. На сьогодні у Хмельницькій області зафіксовано 13 хворих на коронавірусну інфекцію. Крім того, на дослідженні перебувають 4 підозрb на COVID-19. У Хмельницькій інфекційній лікарні лікуються 10 пацієнтів з діагнозом «пневмонія» та 8 хворих на COVID-19. 2 мешканці міста Хмельницького лікуються амбулаторно, іще 3 хворих знаходяться у Шепетівській ЦРЛ.

За попередню добу бригада екстреної медичної допомоги 1 раз виїжджала щодо підозр на COVID-19, в результаті пацієнта госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 20 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 5 виїздів, під час яких здійснили відбір 18 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції наразі знаходяться 3326 осіб, загалом з початку карантину – 5812. Спостереження за цими пацієнтами проводять медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Контроль за дотриманням громадянами самоізоляції уповноважені здійснювати працівники Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.