Про ситуацію із COVID-19 у Хмельницькій області станом на 8 квітня

КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я» здійснює щоденний моніторинг ситуації в області. На сьогодні у Хмельницькій області зафіксовано 15 хворих на коронавірусну інфекцію. Крім того, на дослідженні перебувають 4 підозри на COVID-19. У Хмельницькій інфекційній лікарні знаходяться 33 хворих, серед яких – 1 дитина. За добу шпиталізовано 6 осіб, 3 з них – з підозрою на коронавірусну інфекцію. Нині у закладі лікуються 20 пацієнтів з діагнозом «пневмонія» та 8 хворих на COVID-19 (4 з них – мешканці Хмельницького).

За попередню добу бригада екстреної медичної допомоги 1 раз виїжджала щодо підозри на COVID-19, в результаті пацієнта госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 12 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 4 виїзди, під час яких здійснили відбір 13 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції наразі знаходяться 3232 осіб, загалом з початку карантину – 6052. Спостереження за цими пацієнтами проводять медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Контроль за дотриманням громадянами самоізоляції уповноважені здійснювати працівники Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.