Про ситуацію із COVID-19 у Хмельницькій області станом 10.00 на 13 квітня

На сьогодні у Хмельницькій області зафіксовано 21 хворого на коронавірусну інфекцію. Серед них 10 осіб – з міста Хмельницький, 7 – з Шепетівки, 2 – з Хмельницького району, по 1 – з Волочиського та Чемеровецького районів. Крім того, на дослідженні перебувають 10 підозр на COVID-19.

На жаль, маємо перші летальні випадки. Від COVID-19 померли 2 подолян - мешканка Хмельницького району та мешканець м. Шепетівки. Обоє - громадяни поважного віку.

За попередню добу бригади екстреної медичної допомоги тричі виїжджали щодо підозри на COVID-19, в результаті – 3 пацієнтів госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 11 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 3 виїзди, під час яких провели відбір 15 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції наразі перебувають 1963 особи, загалом з початку карантину – 7011. Спостереження за цими пацієнтами здійснюють медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги, а контроль за дотриманням громадянами зобов’язань самоізоляції покладений на працівників Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.