Про ситуацію із COVID-19 у Хмельницькій області станом на 10.00 16 квітня

На сьогодні у Хмельницькій області зафіксовано 38 хворих на коронавірусну інфекцію: 14 осіб – з Хмельницького, 11 – з Чемеровецького району, 8 – з Шепетівського району, по 2 – з Городоцького та Хмельницького районів, та 1 – з Волочиського району. Від моменту виявлення захворювання на території нашої області зафіксовано вже 2 летальних випадки і 3 громадян одужали. Крім того, на дослідженні перебувають 10 підозр на COVID-19.

За попередню добу бригади екстреної медичної допомоги 4 рази виїжджали щодо підозри на COVID-19, в результаті – 4 пацієнтів госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 14 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 16 виїздів, під час яких провели відбір 248 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції наразі перебувають 2197 особи, загалом з початку карантину – 7849. Спостереження за цими пацієнтами здійснюють медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги, а контроль за дотриманням громадянами зобов’язань самоізоляції покладений на працівників Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.