Чемеровецька ЦРЛ отримала апарат штучної вентиляції легень

Питання підтримки медичних закладів є вкрай важливим, особливо у час, коли усі об’єднують зусилля для боротьби із коронавірусом.

Свою посильну допомогу Чемеровецькій центральній районній лікарні надав підрозділ компанії «Астарта-Київ» ТОВ «Волочиськ-Агро», який закупив для потреб медиків апарат штучної вентиляції легень. Його вартість становить 500 тис. грн.


1

Окрім ШВЛ-апарату представники ТОВ «Волочиськ-Агро» також передали для медичних працівників засоби індивідуального захисту на 47 тис.грн. Це захисні костюми, маски, рукавиці, дистанційний термометр, пульсоксиметри, хлоровмісні деззасоби.

Під час передачі цього потрібного медичного обладнання були присутні генеральний директор ТОВ «Волочиськ-Агро» Володимир Турчинець, перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, керівництво району, головний лікар ЦРЛ Іван Лаврент’єв.

Як підкреслили представники обласної та районної влади, сьогодні покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та захист лікарів є завданням номер один, адже від цього зележить успіх у подоланні коронавірусної інфекції. До ініціативи допомогти медикам долучаються соціально – відповідальний бізнес, аграрії, органи влади, волонтери, небайдужі громадяни.

Посадовці висловили слова вдячності благодійникам та усім тим, хто бере участь у цій добрій справі та спрямовує наявні ресурси для підтримки медичної галузі.


1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації