Хмельниччина отримала чергову партію засобів індивідуального захисту для потреб лікарень

Сьогодні Хмельниччина отримала чергову допомогу від соціально відповідального бізнесу для боротьби з розповсюдженням коронавірусу.

В рамках співпраці влади та великого бізнесу, ініційованої Президентом України,  компанія «Епіцентр К» передала Хмельницькій обласній державні адміністрації 100 тис. медичних масок, 1 тис. захисних комбінезонів та 1 тис. захисних окулярів для медзакладів Хмельницької області. Отримані засоби індивідуального захисту будуть розподілені Департаментом охорони здоров’я.


1

“Компанія провела консультації з МОЗ та отримали чіткі рекомендації щодо необхідності забезпечити засобами захисту наших лікарів. У межах цієї програми ми доставили з Китаю літаком АН-225 “Мрія” гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн. масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни. Сьогодні частину цього вантажу ми передаємо для Хмельниччини», – зазначив заступник генерального директора компанії, депутат обласної ради Вадим Лозовий.

На потреби країни в боротьбі з хворобою підприємство виділило 150 млн грн. За цей час надано допомогу 58 медичним закладам та двом соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення Хмельниччини.


1

«Відгукнувшись на заклик Президента Володимира Зеленського, представники бізнесу з перших днів допомагають нашим медикам, забезпечуючи їх як засобами індивідуального захисту, так і потрібним для їх роботи обладнанням. Ми дякуємо соціально відповідальному бізнесу за важливий внесок у боротьбу з коронавірусом на Хмельниччині. Впевнений, що завдяки такому об’єднанню зусиль ми маємо контрольовану епідемічну ситуацію в області та один з найнижчих показників в Україні захворюваності медпрацівників на COVID-19,» – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.


1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації