Ситуація з COVID-19 у Хмельницькій області станом на 10.00 19 травня

У Хмельницькій області додалося нових підтверджених випадків коронавірусної інфекції. На сьогодні зафіксовано вже 278 осіб, котрі захворіли на COVID-19. 134 із них лікуються амбулаторно, 62 – перебувають у лікувальних закладах області, в тому числі 1 людина – на апараті штучної вентиляції легень. Від моменту виявлення захворювання на території Хмельниччини померли 9 громадян та одужали 73 людини.

За попередню добу (18 травня) бригади екстреної медичної допомоги двічі виїжджали щодо підозр на COVID-19 і 2 пацієнтів госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 12 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 47 виїздів, під час яких провели відбір 230 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції у Хмельницькій області наразі перебуває 1331 особа. Спостереження за цими пацієнтами здійснюють медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги, а контроль за дотриманням громадянами зобов’язань самоізоляції покладений на працівників Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».