Ситуація з COVID-19 у Хмельницькій області станом на 18.00 22 травня

У Хмельницькій області зросла кількість підтверджених випадків коронавірусної інфекції. На сьогодні зафіксовано вже 339 осіб, котрі захворіли на COVID-19. 184 із них лікуються амбулаторно, 57 – перебувають у лікувальних закладах області, в тому числі 1 людина – на апараті штучної вентиляції легень. Від моменту виявлення захворювання на території Хмельниччини померли 9 громадян та одужали 89 людей.

За попередню добу (21 травня) бригади екстреної медичної допомоги 5 разів виїжджали щодо підозр на COVID-19 і 5 пацієнтів госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 6 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 16 виїздів, під час яких провели відбір 58 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції у Хмельницькій області наразі перебувають 1363 особи. Спостереження за цими пацієнтами здійснюють медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги, а контроль за дотриманням громадянами зобов’язань самоізоляції покладений на працівників Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».