Благодійники передали Ізяславській ЦРЛ новий сучасний апарат штучної вентиляції легень

Новий сучасний апарат штучної вентиляції легень, модель VG70, 02 червня отримала Ізяславська центральна районна лікарня від благодійників. Власні кошти, 700 тисяч гривень, на закупівлю дороговартісного обладнання було виділено родиною: почесним жителем Ізяславського районну, ветераном праці Інною Івановою та її доньками Оленою Данієвою та Вікторією Капелюшною.

“Під час пандемії таке обладнання стало необхідним та, можна сказати, дефіцитним – адже потреба на апарати ШВЛ зросла у всьому світі. Знайти і замовити якісний апарат ШВЛ було  дещо складно, але все вирішилося позитивно, потрачені зусилля дали  результат», – наголосила під час передачі Олена Данієва.

Також Олена Борисівна побажала, щоб цей апарат служив довго на користь людям, адже придбаний родиною був від щирого серця.

Благодійники передали апарат штучної вентиляції легень та документи на нього завідувачу відділення анестезіології та інтенсивної терапії  Олександру Мельнику.

Головний лікар Ізяславської ЦРЛ Олександр Агапій  заявив, що такого рівня апарат ШВЛ у лікарні  другий і  він підходить для пацієнтів різного віку: новонародженим, дітям, дорослим. Є можливість проведення інвазивної та не інвазивної вентиляції, здійснення вичерпного моніторингу механіки роботи легенів. Апарат має компактний дизайн і вбудовану батарею на 2 години автономної роботи. Надійний режим вентиляції BIVENTіPRVC,  повністю відповідає інтенсивній терапії.


1

1

1

1

За матеріалами Ізяславської ЦРЛ