У Хмельницькій області померла ще 1 пацієнтка з COVID-19

Станом на 12.00 5 червня у Хмельницькій області кількість тих, хто захворів на COVID-19, нараховує вже 505 осіб. 132 із них лікуються амбулаторно, 52 – перебувають у лікувальних закладах області, в тому числі 2 людини підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Від моменту виявлення захворювання на території Хмельниччини одужали 309 людей та 12 громадян – померли. Новий летальний випадок зафіксований сьогодні - жителька Кам’янець-Подільського району, 1955 року народження.

За добу 4 червня бригади екстреної медичної допомоги тричі виїжджали щодо підозр на COVID-19 і 3 пацієнтів госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 11 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 28 виїздів, під час яких провели відбір 108 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції у Хмельницькій області наразі перебувають 1019 осіб. Спостереження за цими пацієнтами здійснюють медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги, а контроль за дотриманням громадянами зобов’язань самоізоляції покладений на працівників Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».