На сьогодні у Хмельницькій області зафіксовано вже 14 летальних випадків від COVID-19

Станом на 12.00 9 червня у Хмельницькій області кількість тих, хто захворів на COVID-19, збільшилась до 519 осіб. 114 із них лікуються амбулаторно, 47 – перебувають у лікувальних закладах області, в тому числі 2 людини підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Від моменту виявлення захворювання на території Хмельниччини одужали 344 людини та 14 громадян – померли. Так, 6 червня померла мешканка Шепетівського району, 1946 року народження, у якої ще 22 травня підтвердили діагноз COVID-19. Сьогодні зранку зафіксований ще 1 летальний випадок – жінка із міста Кам’янець-Подільський, 1957 року народження.

За добу 8 червня бригада екстреної медичної допомоги 1 раз виїжджала щодо підозри на COVID-19, в результаті - пацієнта госпіталізували. З діагнозом «негоспітальна пневмонія» ушпиталили 5 осіб.

Мобільні медичні бригади здійснили 22 виїзди, під час яких провели відбір 88 зразків біологічного матеріалу для лабораторної діагностики методом ПЛР.

На самоізоляції у Хмельницькій області наразі перебувають 812 осіб. Спостереження за цими пацієнтами здійснюють медичні працівники територіальних центрів первинної медико-санітарної допомоги, а контроль за дотриманням громадянами зобов’язань самоізоляції покладений на працівників Національної поліції на місцях.


Інна Левінська,
КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».