Клубівська амбулаторія тепер має новий автомобіль Renault DUSTER

18 червня, напередодні відзначення професійного свята – Дня медичного працівника, новий автомобіль Renault DUSTER dCi 110 4WD отримав колектив Клубівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Клубівка Ізяславського району.


1

Ключі від авто завідувачці Клубівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Ользі Каралаш вручив заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Ткачук. Висловлюючи слова вітання, Сергій Петрович зазначив: «Маю надію, що таким чином нам вдасться ще більше поліпшити надання медичної послуги на селі. Наступник кроком стане початок роботи сільської амбулаторії в новому сучасному приміщенні, будівництво якого перебуває у фінальній стадії завершення будівельних робіт. Все це значно покращить справи в галузі медицини як Клубівки так і навколишніх сіл, які обслуговуються амбулаторією», – сказав він.


1

В свою чергу, завідувачка Клубівською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Ольга Каралаш подякувала за новий автомобіль та наголосила, що дуже приємно, коли у такий важкий для країни час заклади охорони здоров’я відчувають підтримку і турботу з боку влади.

Принагідно Сергій Ткачук ознайомився із ходом будівельних робіт у новій амбулаторії.


1

1

1

Довідково

Вартість нового автомобіля становить 514,201 тис.грн., його було придбано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за дольової участі у співфінансуванні (10 відсотків) коштів із районного бюджету. Автомобіль повністю відповідає критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації