Апарати ШВЛ ‒ медичним закладам області

Вже неодноразово на Хмельниччині в рамках ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо співпраці органів влади та великого бізнесу медичні заклади області забезпечувались дороговартісним медичним обладнанням, що допомогло врятувати не одне життя.


1

Чергову допомогу від соціально відповідального бізнесу для боротьби з розповсюдженням коронавірусної інфекції продовжують отримувати медичні заклади області.


1

Сьогодні за участю голови облдержадміністрації Дмитра Габінета соціально відповідальний бізнес передав до Хмельницької інфекційної лікарні 2 апарати штучної вентиляції легенів Oricare V8600. Також по одному апарату ШВЛ Oricare V8600 найближчим часом отримають КНП «Городоцька Центральна районна лікарня, «Дунаєвецька Центральна районна лікарня», «Славутська Центральна районна лікарня ім. Ф.М.Михайлова», «Чемеровецька центральна районна лікарня» та «Шепетівська центральна районна лікарня». Всього Хмельниччині компанією «Епіцентр К» передається 7 ШВЛ апаратів, які допоможуть рятувати життя пацієнтів.

Завдяки спільним зусиллям органів влади та соціально відповідального бізнесу за період боротьби з коронавірусною інфекцією вдалося значно покращити рівень забезпечення наших лікарень обладнанням, що буде рятувати життя пацієнтів як хворих на COVID-19 так і тих, хто потребуватиме допомоги і після боротьби з пандемією. Як зазначив голова ОДА, на сьогоднішній день ситуація поступово покращується, адже за рахунок небайдужого бізнесу, місцевих та державного бюджетів Хмельниччина отримала декілька десятків нових апаратів ШВЛ.


1

“Ми забезпечили організаційні заходи, які необхідні для того, щоб не допустити такі обсяги хворих на COVID-19 як у сусідніх областях, зі свого боку соціально відповідальний бізнес має можливість швидше забезпечити необхідну матеріальну допомогу. Тому ми вдячні компаніям, що допомагали нам впродовж карантину. Завдяки спільним діям маємо позитивну картину”,— зазначив Дмитро Габінет.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації