На Хмельниччині відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоровя нації, медичної допомоги та медичного страхування

9 липня Комітет Верховної Ради України з питань здоровя нації, медичної допомоги та медичного страхування на чолі з народним депутатом Михайлом Радуцьким провів виїзне засідання на Хмельниччині. Участь у заході взяли очільники Хмельницької облдержадміністрації, обласної ради, Департаменту охорони здоров'я, народні депутати України, керівники провідних лікувально-профілактичних закладів краю, інші.

Про сьогодення, проблеми та подальші кроки розвитку медичної галузі України, і Хмельниччини зокрема, говорили голова ОДА Дмитро Габінет, заступник Міністра охорони здоров'я України Ірина Микичак, т. в. о. голови Національної служби здоров'я України Оксана Мовчан, директор ДОЗ Олександр Худенко. Також до дискусії долучилися керівник Хмельницької обласної лікарні Яків Цуглевич, інфекційної - Оксана Піддубна, обласного протипухлинного центру Вячеслав Мороз, обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова, інші учасники зустрічі.

Після завершення конструктивної розмови члени Комітету ВРУ з питань здоровя нації, медичної допомоги та медичного страхування ознайомились з роботою КНП "Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер" (с. Ружичанка) та КНП "Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги" (с. Скаржинці). Далі делегація вирушила до м. Камянець-Подільський для ознайомлення із роботою тамтешніх закладів охорони здоровя.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.

1 1
1 1
1 1
1 1
1 1
1 1