Відбулося засідання госпітальної ради Хмельницького госпітального округу

21 липня в актовій залі патологоанатомічного центру Хмельницької обласної лікарні відбулося засідання госпітальної ради Хмельницького госпітального округу під головуванням заступниці голови ОДА Оксани Ситницької. Засідання розпочалось з обрання заступника голови та секретаря госпітальної ради.


1

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Косовська, презентувала план розвитку Хмельницького госпітального округу на 2020-2022 роки, який було запропоновано прийняти за основу. Розділи оголошеного плану розвитку включають:
– формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я (ЗОЗ) для гарантованого своєчасного доступу населення до послуг госпітального етапу надання медичної допомоги належної якості;
– забезпечення транспортної доступності до таких закладів в області;
– ефективне використання ресурсів ЗОЗ та залучення інвестицій для їх розвитку;
– модернізація госпітального етапу надання медичної допомоги.


1

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Худенко доповів про плани використання приміщень колишніх закладів охорони здоров’я. Також піднімалось питання оптимізації в області певних лікувальних закладів, що потребують суттєвих змін для покращення свого функціонування.


1

Учасники заходу детально обговорили план розвитку Хмельницького госпітального округу на наступні два роки, висловивши свої побажання та бачення впровадження цього плану в дію відповідно до урахувань специфіки місцевості у різних частинах області. Також учасники засідання заслухали інформацію директора КНП “Хмельницький обласний серцево-судинний центр” Андрія Кланци про подальші плани розвитку закладу. Зокрема, обговорено питання щодо можливості відкриття у місті Нетішин філії Хмельницького обласного серцево-судинного центру, який буде обслуговувати пацієнтів північного регіону області.

Членами госпітальної ради було прийнято пропозицію Оксани  Ситницької щодо проведення проміжних засідань з проблемних питань діяльності закладів охорони здоров’я області.


1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації