Спеціалізована медична служба ЦЗ Хмельницької області зібралася на чергове спеціальне тренування

22 липня на виконання «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у 2020 році» відбулося 2 спеціальне тренування обласної спеціалізованої медичної служби цивільного захисту. Темою були «Дії органів управління, сил та засобів обласної спеціалізованої медичної служби у разі виникнення медико-біологічної надзвичайної ситуації на території Хмельницької області».

До проведення тренувань залучили керівний склад обласної спеціалізованої медичної служби, посадові особи керівного складу КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», посадові особи штабу обласної спеціалізованої медичної служби ЦЗ.

Метою тренувань було відпрацювання порядку дій щодо приведення до готовності обласної медичної служби при виникненні НС медико-біологічного характеру на території області; організація залучення сил та засобів служби при реагуванні на НС; порядок взаємодії органів управління служби, всіх рівнів, під час дій з подолання наслідків НС; удосконалення навиків керівного складу в прийнятті рішень на застосування сил і засобів служби; надання методичної допомоги керівникам місцевих спеціалізованих служб.

У ході тренування було відпрацьовано алгоритм роботи обласної спеціалізованої служби щодо реагування на НС, послідовність роботи та дій посадових осіб у напрямку виконання завдань служби. За результатами проведення тренування було складено звіт, що було направлено на адреси райдержадміністрацій із завданням, які необхідно виконати щодо підготовки органів виконавчої влади щодо попередження ліквідації НС.


Інна Левінська,
Хмельницький обласний центр громадського здоров’я.

1 1