Роман Примуш відвідав Дунаєвецьку та Городоцьку ЦРЛ

В області проводиться активна робота щодо підготовки чергової хвилі закладів охорони здоров’я. Так, 13 серпня перший заступник голови ОДА Роман Примуш відвідав Дунаєвецьку та Городоцьку ЦРЛ, аби на місці подивитися як готуються лікарні до прийому хворих на коронавірусну інфекцію.

Оглянувши усі відділення Дунаєвецької лікарні та ознайомившись з порядком маршрутизації хворих, Роман Борисович  зазначив, що медзаклад повністю готовий до прийому хворих на COVID-19. Так, заклад забезпечений місячною потребою засобів захисту та дезінфекції, медичними препаратами, підготовлені відповідні ліжко місця, відпрацьовані маршрути і маршрутизування хворих на COVID-19. Поряд з цим, у лікарні розмежовані потоки хворих на COVID-19 та пацієнтів з іншими хворобами. Зазначимо, що заклад розрахований на 80 ліжко місць.

Городоцької ЦРЛ розрахована на 100 ліжко місць і буде задіяна у разі переповнення хворими у Славутській і Дунаєвецькій ЦРЛ. Лікарня також готова до прийому хворих, але для надання повноцінної допомоги заклад ще потрібно доукомплектувати засобами індивідуального захисту.


1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації