Нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала у селі Перегінка

21 серпня в рамках програми «Доступна медицина»,  у селі Перегінка Ярмолинецького району відбулося урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Привітав мешканців громади із цією визначною подією заступник голови ОДА Сергій Ткачук.

“Сьогодні ми бачимо результати спільної роботи держави та органів місцевого самоврядування на благо людей, які заслуговують на якісні та доступні медичні послуги. Адже найвищою цінністю Конституції України є людина, її життя та здоров’я. Сподіваюся, що сільська інфраструктура надалі буде відроджуватися з кожним днем. Отож, бажаю, щоб жителі Ярмолинеччини відвідували амбулаторію тільки задля профілактики здоров’я, а не лікування” – сказав Сергій Петрович, висловлюючи слова вітання.

Відтепер якісна медична допомога стала ближчою до жителів населених пунктів: с. Скаржинці, Перегінка, Лехнівка, Антонівка та Голохвасти, а це біля 2,7 тис. чоловік. Прийом хворих буде здійснюватися сімейним лікарем та двома медичними сестрами.

Заклад укомплектовано необхідним обладнанням згідно табеля оснащення, меблями, медичною апаратурою, комп’ютерною технікою та всім необхідним для роботи сімейного лікаря, також буде доступ до високошвидкісного інтернету для надання телемедичних послуг. Поряд з цим, в амбулаторії передбачене окреме житло для сімейного лікаря.

Також амбулаторія оснащена автомобілем Renault DUSTER, 2018 року випуску вартістю 500 тис грн.

Будівництво амбулаторії розпочато у 2018 році. Вартість проекту Перегінської амбулаторії відповідно до проектно-кошторисної документації складає 8 100 690 тис. грн (в т.ч. з  державного бюджету виділено кошти в сумі 7 290 620 тис. грн., співфінансування з місцевого бюджету складає 810 070 тис. грн).

Замовником будівництва проекту є ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника», головним розпорядником коштів – Департамент розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства Хмельницької ОДА, роботи виконує ТОВ «Технобуд Конструктив»


1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації