Роман Примуш провів селекторну нараду з представниками районних та міських штабів з ліквідації надзвичайної ситуації

15 вересня керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації в області, перший заступник голови ОДА Роман Примуш провів чергову селекторну нараду з представниками районних та міських штабів щодо  заходів з протидії COVID-19 в області. До участі в розмові долучилися керівник обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Юрій Корева та керівники Департаменту охорони здоров’я ОДА та ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України” Олександр Худенко та Олег Балашов.


1

У ході наради обговорили питання координації дій штабів різних рівнів з метою забезпечення контролю за проведенням необхідних заходів при виявленні випадків коронавірусної хвороби. Зокрема, керівникам штабів було наголошено на неприпустимості формального підходу до проведення засідань місцевих штабів та важливості постійного аналізу ситуації з СOVID-19 та оперативного реагування на випадки виникнення вогнищ у колективах підприємств, установ, навчальних закладах і закладів сфери соціального захисту, належного проведення епідрозслідування та дезінфекції.

Також фахівці ДОЗ проконсультували учасників наради щодо особливостей маршрутизації хворих із COVID-19 та підозрами на неї до опорних лікарень області. Особливу увагу звернули на дотримання порядку відбору проб біоматеріалу для проведення аналізу на коронавірусну хворобу, зокрема в частині обов’язкового виїзду мобільних бригад для цієї мети та недопущення самостійного переміщення хворих та людей з підозрами до місця відбору.


1

Звертаючись до керівників робіт з ліквідації НС, Роман Примуш наголосив: “На вас, у першу чергу, лежить відповідальність за епідситуацію і ліквідацію надзвичайної ситуації на території. Там де належним чином налагоджена робота штабів, відчувається, що відбувається координація, оперативне реагування. Наприклад, по Кам’янцю-Подільському, Хмельницькому, Нетішину, незважаючи на велику кількість випадків, відпрацювання відбувається на високому рівні, тоді як у деяких регіонах ця робота є незадовільною”.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації