В області проведено майже 60 тисяч досліджень на COVID-19 методом ПЛР

В області функціонує 4 лабораторії, що проводять дослідження на COVID-19 методом ПЛР: 1 державна – вірусологічна лабораторія ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України», 2 комунальних – КП «Хмельницький міський перинатальний центр» ХМР, КНП Нетішинської МР «СМСЧ м.Нетішин», 1 приватна – ПП «МілаМед».

Методом ПЛР всього проведено 58385 досліджень, з них позитивних 12706, методом ІФА – 62122 дослідження, 3926 позитивних.

За порушення карантинних заходів органами поліції за минулий тиждень складено 133 адмінпротоколів.

За тиждень на території області проведено майже 53 тисячі профілактичних та протиепідемічних заходів.

У зв’язку із високим рівнем захворюваності на COVID-19 в нашій області, що призвело до включення до «червоної зони» 3 міст та 6 районів, звертаємось до органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ та організацій, до усіх небайдужих громадян з настійною рекомендацією постійно проводити заходи з дезінфекції приміщень, територій, транспортних засобів, тощо, дотримуватись правил безпеки під час пандемії. Байдуже або зневажливе ставлення до виконання вимог карантинних обмежень призводить до втрати здоров’я та позбавляє життя.

Шановні жителі області! Ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких, у великій мірі, залежить від особистої відповідальності кожного!


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації