У селі Клубівка Ізяславського району відкрили нову амбулаторію

Сьогодні у селі Клубівка, що на Ізяславщині, відбулось відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що була збудована у рамках реалізації державної програми “Доступна медицина”.

На свято завітав заступник голови обласної державної адміністрації  Сергій Ткачук, керівництво району, Клубівський сільський голова Володимир Юзина, головний лікар КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук та інші запрошені.


1

«Це важливий день для села. Тепер ваша громада має нову амбулаторію, де можна отримати швидку та якісну медичну допомогу на належному рівні. Дякую усім, хто долучився до цього будівельного процесу: хто будував, хто контролював, хто допомагав. Усім бажаю не хворіти і отримувати лише якісне медичне обслуговування», – сказав у вітальному слові Сергій Ткачук.

Споруджували медзаклад за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Загальна кошторисна вартість – понад 8,524млн грн. Слід зауважити, що долучився співфінансуванням і місцевий бюджет, виділивши на будівництво близько 852,45 тис. грн.

Завідувачка Клубівською амбулаторією Ольга Каралаш подякувала за нове приміщення та запевнила, що працівники амбулаторії зроблять все, щоб забезпечити належне надання медичних послуг жителям громади.

На знак відкриття амбулаторії гості перерізали стрічку та запросили всіх оглянути нове приміщення.


1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації