Проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні під керівництвом голови адміністрації Дмитра Габінета відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


1

На порядок денний виносилися питання про прийняття відповідних рішень, що стосуються карантинних заходів в окремих містах та районах області, відповідно до оновлених рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Хмельницькій області, що мають вступити в дію з 02 листопада 2020 року.

На початку засідання голова адміністрації озвучив актуальну інформацію по захворюваності на COVID-19 в області. Так, наразі на лікуванні перебуває 9 711 осіб, 938 на стаціонарному лікуванні. Також Дмитро Анатолійович повідомив, що вчора до Державної комісії з питань ТЕБ та НС були надані певні обмежувальні пропозиції щодо окремих територій, які знаходяться в “червоній” зоні.  За його словами, дані рішення приймалися на підставі конкретного аналізу динаміки захворюваності, а також враховуючи результати роботи мобільних груп, що слідкують за дотриманням протиепідемічних заходів у магазинах, закладах харчування, транспортних засобах та інших громадських місцях.

Детальніше про прийняті зміни Державною комісією ТЕБ та НС можна ознайомитися за посиланням https://www.adm-km.gov.ua/?p=84580

Також коментуючи питання роботи у “червоній” зоні закладів освіти, Дмитро Габінет вкотре наголосив, що державною та обласною комісією ТЕБ та НС не заборонялося відвідування навчальних закладів. Дане питання залишається у віданні органів місцевого самоврядування.

З протоколом засідання можна ознайомитися тут


1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації