Сергій Гамалій проінспектував хід будівельних робіт в опорних лікарнях області

Аби особисто ознайомитися із ходом будівельних робіт в опорних лікарнях, де в рамках програми Президента України “Велике будівництво” проводиться реконструкція приймальних відділень, днями голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій побував у містах Старокостянтинів та Красилів.

Спільно з заступником Сергієм Ткачуком, директором Департаменту розвитку громад, будівництва та ЖКГ Вірою Бригадир та керівником ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” Андрієм Колесніком голова адміністрації відвідав КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня”, де тривають роботи з реконструкції частини будівлі хірургічного корпусу під відділення екстреної медичної допомоги.


1

1

1

1

1

Будівельні роботи на об’єкті були розпочаті у вересні минулого року. У 2020 році профінансовано з державного бюджету 8,490 млн. грн., які освоєно у повному обсязі, роботи виконує підрядна організація ТОВ «СМ Білдінг». Наразі ремонтні роботи вийшли на завершальний етап і їх планується завершити вже в найближчі місяці, після поставки та монтажу відповідного медичного обладнання, а саме комп’ютерного томографа та УЗД сканера.

На часі – питання фінансування 2 – ї черги будівництва, оскільки відповідно до наказу Мінрегіону, таке фінансування має здійснюватися за рахунок коштів місцевих бюджетів або з інших джерел. Відтак, оглянувши  приміщення відділень та поспілкувавшись з міським головою Миколою Мельничуком, Сергій Гамалій зазначив: “Слід знайти оптимальні рішення та ініціювати винесення на розгляд сесії міської ради питання визначення джерел фінансування добудови приймального відділення опорної лікарні. Зі свого боку, обласна державна адміністрація готова підтримати усі ваші починання та допомогти у вирішенні питань, які, можливо, будуть виникати у ході проведення ремонтних робіт”, – сказав він.

Далі посадовці відвідали КНП “Красилівська центральна районна лікарня”, де також триває реконструкція частини будівлі корпусу №2 під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги.

Будівельні роботи на об’єкті були розпочаті у вересні минулого року.  У 2020 році профінансовано з державного бюджету 9,207 млн. грн, які освоєно у повному обсязі, роботи виконує підрядна організація – ТОВ «Компанія «Галеон». Як розповів представник підрядної організації, будівельно-монтажні роботи, передбачені проектом, виконано. Окремі оздоблювальні роботи будуть завершені після монтажу медичного обладнання (комп’ютерний томограф та апарат ультразвукової діагностики), яке відповідно до концепції осучаснення приймальних відділень було придбане за кошти державного бюджету.

Додаткові роботи, які виникли по ходу робіт, мають бути профінансовані за кошти місцевого бюджету або інших джерел, не заборонених чинним законодавством.


1

Принагідно голова адміністрації відвідав і спортивно–реабілітаційний центр, що знаходиться у м.Красилів. Заклад буде забезпечувати умови для спортивного розвитку дітей району, а також відновлення здоров’я дітей з обмеженими можливостями, їх інтеграцію в суспільство шляхом здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на всебічний розвиток дітей-інвалідів та корекцію порушень. Спортивно–реабілітаційний центр має великий басейн 25х8 та глибиною 2,2 м з 3-ма доріжками, призначений для спортивних занять, та малий басейн 12х8 та глибиною 1,1 м, призначений для навчання плаванню та реабілітації дітей-інвалідів.

Наразі ступінь будівельної готовності складає 88 %. На 2021 рік Красилівською міською радою рішенням сесії передбачено 1 млн. грн, решту коштів передбачається залучити з державного бюджету. Залишок коштів необхідний для введення об’єкта в експлуатацію складає 4,4 млн. гривень. Період реалізації 2017-2021 роки.

Зазначимо, що загальна кошторисна вартість об’єкта становить 43,59 млн.гривень. У 2017-2020 роках за рахунок коштів ДФРР освоєно майже 31 млн. грн. та з місцевого бюджету понад 5 млн. гривень. Роботи виконує підрядна організація – ТОВ «ІзяславТрансбуд» м.Ізяслав.


1

1

1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації