Сергій Гамалій анонсував відкриття двох приймальних відділень лікарень, оновлених за 22,9 млн грн

Якість та дотримання термінів виконання робіт – ось головні вимоги до підрядників, що працюють над оновленням приймальних відділень опорних лікарень області. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, ознайомившись із ходом будівництва зазначених об’єктів у Дунаївцях та Кам’янці-Подільському.


1

Реконструкція приймальних відділень лікарень відбувається в рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво”, і планується, що вже за декілька тижнів відділення запрацюють повноцінно. Голова ОДА відвідав обидва об’єкти, оглянув приміщення, де відбувається ремонт,  та мав можливість особисто оцінити обсяг виконаних робіт.


1

Проєкт в Дунаєвецькій ЦРЛ поділений на дві черги і передбачає більші обсяги будівельних робіт, тому наразі будівельники працюють над внутрішнім оздобленням, а також приміщенням харчоблоку. При цьому позаду найважча частина, яка попередньо навіть не була передбачена проєктом, зокрема, заміна мереж теплопостачання. Як пояснив керівник ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”, Андрій Колесник, під час будівельних робіт було виявлено, що стан тепломережі не відповідає вимогам, а тому було внесено відповідні зміни в документацію та виконано їх повну заміну. Завдяки цьому вдалося не лише запобігти можливому псуванню будівлі через загрозу аварійних ситуацій, а й значно покращити ефективність роботи всієї системи опалення корпусу.


1

Загальна вартість будівництва – 16,3 млн грн, з яких 12,2 млн грн було профінансовано минулого року з державного бюджету. Відповідно до вимог Мінрегіону, вартість ІІ черги будівництва в обсязі 4,1 млн грн мають віднайти з інших джерел. Як запевнила Дунаєвецький міський голова Веліна Заяц, проблем із співфінансуванням не буде, адже у громаді розуміють, який важливий цей проєкт для мешканців. Наразі у лікарні очікують на поставку діагностичної рентгенівської системи та УЗД-сканера.


1

Кошторисна вартість реконструкції приймального відділення КНП “Кам’янець-Подільська міська лікарня” складає 6,6 млн грн. Наразі завершено роботи з облаштування “теплого” заїзду: спеціального приміщення, розрахованого на одночасний заїзд двох “швидких”,  що дозволить доставляти хворих швидко і комфортно безпосередньо у відділення. Для зручності медпрацівників тут також встановлені автоматичні розсувні двері, що дозволять безперешкодно транспортувати хворого. Роботи у відділенні практично повністю завершені. За кошти держбюджету закуплено комп’ютерний томограф Siemens та сучасний УЗД сканер. Томограф вже змонтований, наступного тижня будуть проводитися пуско-налагоджувальні роботи.


1

Сергій Гамалій у розмові  з Кам’нець-Подільським міським головою Михайлом Посітком також з’ясував, що наразі одне з тих питань, що хвилює як лікарів відділення, так і багатьох мешканців – це відсутність у місті спеціалізованого реанімобіля для транспортування важких хворих. Він зауважив, що особисто стикався з такою проблемою, тому як голова адміністрації обов’язково долучиться до пошуку можливих варіантів її вирішення, аби кам’янчани та мешканці навколишніх громад отримували медичну допомогу на належному рівні.


1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації