Хмельницька область: підрозділи ДСНС оперативно приборкали пожежу в Шепетівській районній лікарні, евакуйовано 16 медпрацівників та 7 хворих

10 березня о 15:00 на пункт зв’язку Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу, що виникла на покрівлі хірургічного відділення Шепетівської центральної районної лікарні. Повідомивши про загоряння, працівники лікувального закладу одразу приступили до евакуації хворих.

До місця пожежі негайно прибули чергові відділення рятувальників на п’ятьох одиницях пожежно-рятувальної техніки. На момент прибуття перших пожежних розрахунків горіло 20 кв.м покрівлі. Рятувальники спільно з персоналом евакуювали з приміщень двоповерхової будівлі 7 хворих та 16 працівників медзакладу та за допомогою автодрабини подали стволи на гасіння покрівлі.


1

Через сильне задимлення вогнеборцям довелося працювати в апаратах захисту органів дихання і зору. Завдяки оперативності та злагодженим діям ДСНС-ників загоряння вдалося швидко ліквідувати та запобігти подальшому розповсюдженню полум’я приміщеннями лікарні. Локалізація пожежі відбулася о 15:18, а її остаточна ліквідація — о 16:15.

На місці гасіння пожежі працювала оперативна група на чолі із тимчасовим виконувачем обов’язків начальника Головного управління ДСНС в області полковником служби цивільного захисту Дмитром Бондарем.


1

На місце події прибув перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Тюрін, який здійснював координацію питань з визначення розміру та масштабів збитків, а також вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків пожежі. Під його керівництвом було проведено оперативний штаб з ліквідації  пожежі.

«Завдяки оперативному реагуванню підрозділів Головного управління ДСНС, прибуттю на місце 5 рятувальних бригад вдалося локалізувати пожежу продовж 18 хвилин. Завдячуючи цьому вдалось уникнути шкоди здоров’я для пацієнтів та персоналу лікарні, а також не допущено розповсюдження вогню на приміщення.  Дякуємо всім відомствам та службам, які вчасно зреагували. Будуть оцінені збитки. Найближчим часом буде відновлена робота відділення. Потреби для переведення хворих нема, лікування пацієнтів забезпечено наявним ресурсом», – сказав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Тюрін.

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Причину загоряння наразі з’ясовують фахівці.


1

1

1

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації