Дмитро Разумков відвідав Хмельницький військовий госпіталь

Під час візиту до Хмельниччини Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Хмельницький військовий госпіталь, де поспілкувався із медичними працівниками та бійцями, які проходять лікування.


1

Дмитро Разумков поцікавився особливостями  роботи медичного закладу в умовах пандемії, зокрема, й роботою інфекційного відділення військового госпіталю. У медичному закладі повідомили, що в інфекційному відділенні наразі перебуває 12 хворих, а загальна кількість працівників, які вже перехворіли на COVID-19, складає близько однієї третини. Крім того, упродовж ранку вакцинували 10 осіб.


1

Голова Парламенту відзначив, що оновлення матеріально-технічної бази шпиталю продовжується, встановлюється нове обладнання. «Щось робиться за рахунок держави, щось – за рахунок волонтерів», – сказав він та додав, що вирішувати проблемні питання, які є у  Хмельницького військового госпіталю, можливо лише об’єднавши зусилля центральної та місцевої влади.

Голова Верховної Ради ознайомився із роботою відділень госпіталю та здійснив покладання квітів до пам’ятного знаку бійцям, які віддали життя за незалежність України.


1

Довідково: Хмельницький військовий госпіталь із самого початку пандемії в Україні активно проводить виявлення, лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та протистоїть її поширенню.

 

За матеріалами Прес-служби Апарату Верховної Ради України


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації