Сергій Гамалій відзначив працівників медичної сфери області

Сьогодні голова ОДА Сергій Гамалій відзначив почесними грамотами та подяками обласної державної адміністрації працівників медичної сфери області. Урочиста подія відбулась у стінах Хмельницької обласної філармонії, щоб вкотре нагадати про важливість праці медпрацівників та подякувати усім лікарям, які стоять на передовій боротьби з пандемією коронавірусної інфекції у нашому регіоні.


1

Розпочинаючи захід, Сергій В’ячеславович привітав присутніх у залі та висловив слова підтримки медикам області: “Дякую вам за те, що ви присвячуєте своє життя рятуванню життів інших людей! Особливо зараз, в часи боротьби з коронавірусом, ваша праця немов бій з невидимим ворогом. З нашої боку, хочеться низько вклонитись та подякувати за  терпіння, милосердя, сумлінну працю та професіоналізм. Нам важливо берегти вас та охороняти від загроз ваше здоров’я на благо здорового суспільства та нації”.


1

Номінантам сьогоднішнього дійства вручили не лише грамоти та подяки, а й костюми біозахисту від українського виробника. Також під час торжества, обласній лікарні передали сучасний потужний сервер та засоби комунікації виробництва Hewlett Packard для зберігання та обробки великих об’ємів медичної інформації (знімки КТ, МРТ, УЗД, тощо).

Впродовж свята, гостям заходу дарували мистецькі вітання та гарний настрій солісти і віртуози Хмельницької обласної філармонії.


1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації