Олексій Чернишов обговорив з головами ОДА динаміку проєктів «Великого будівництва»

На щотижневій селекторній нараді Міністр та голови ОДА обговорили стан виконання програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», зокрема розглянули питання модернізації та будівництва амбулаторій і ступінь готовності приймальних відділень.

«Сьогодні вже 41 амбулаторія відчинила двері для пацієнтів під час пандемії. Від цього моменту щотижнево будемо підбивати підсумки вчасного відкриття медзакладів», – заявив Олексій Чернишов, Міністр розвитку громад та територій.

На нараді обговорили динаміку реалізації проєктів щодо інших об’єктів соціальної інфраструктури – зокрема, закладів освіти. Міністр акцентував, що креативний простір у школах – це те, що має бути обов’язково реалізовано цьогоріч як одне з пріоритетних завдань напрямку програми щодо облаштування закладів освіти.

Міністр зауважив: головам ОДА варто переглянути графіки реалізації програми у своїх регіонах, щоб адаптувати їх до виконання загального плану програми Президента України «Велике будівництво» на поточний рік.

«Плани амбітні, виклики великі, але ми використовуємо весь інструментарій, аби програма у 2021 році була успішно виконана», – зазначив Олексій Чернишов.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації