Проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС


1

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін. До участі у засіданні також долучилися заступник голови ОДА Сергій Ткачук, члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівники місцевих комісій, керівники окремих відомств, установ області.

Розпочалося засідання з обговорення питання щодо запобігання поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.


1

В.о. генерального директора ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» Микола Габрикевич повідомив, що протягом останнього тижня відмічається різке зростання кількості захворівших на COVID-19 як в цілому по Україні, так і в області. В середньому збільшується ріст хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні (320-350 осіб в тиждень). Зростає і показник захворюваності по грипу та ГРВІ – до перевищення епідпорогу залишилося 2% (не має перевищувати 100%).  Доповідач також відмітив, що акцент по захворюваності припадає на людей віком від 30 до 39 років (34,5%).


1

“Ми дійсно балансуємо на межі “червоної” зони. Якщо є такі засоби, сили і ресурси для того, аби своїми діями і рішеннями убезпечити область від потрапляння до “червоної” зони та повного локдауну, то давайте зосередимося, максимально впровадимо на місцях усі необхідні рішення і заходи, які потенційно ще можуть стримати область у “помаранчевій” зоні”, – сказав Сергій Тюрін.

В продовження наради заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Косовська проінформувала присутніх про завантаженість ліжкомісць в закладах охорони здоров’я для стаціонарного лікування хворих на COVID-19 та про виконання графіку проведення вакцинації в області.

Детальніше про прийняті рішення можна ознайомитися за посиланням тут.


1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації