Мобільний шпиталь у Славуті готовий приймати хворих на COVID – 19

Сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Гамалій із робочим візитом відвідав місто Славуту. Разом із Славутським міським головою Василем Сидором, директором Славутської міської лікарні Леонідом Радзивілюком, представниками Державної служби із надзвичайних ситуацій очільник області оглянув мобільний шпиталь для хворих на COVID – 19, що був розгорнутий на території лікарні.


1

Нагадаємо, що мобільний госпіталь привезли на Хмельниччину з Франківщини, аби забезпечити лікування на стаціонарі усіх хворих, що цього потребуватимуть, у разі ускладнення епідемічної ситуації в області.

“На жаль, зараз ситуація із захворюваністю на COVID – 19 в області залишається складною, окремі наші ковідні лікарні працюють на межі, тому і було прийняте рішення про розгортання цього госпіталю. Сподіваємося, що завдяки рішенню обласної комісії з питань ТЕБ і НС про посиленняю карантинних обмежень, нам вдасться знизити рівень захворюваності, однак маємо бути готові до будь-якого варіанту розвитку подій,” – зауважив Сергій Гамалій.

По суті розгорнутий шпиталь – це повноцінна лікарня, адже окрім звичайних ліжок, тут є блок інтенсивної терапії для важких пацієнтів. Дуже важливо, що кожне ліжко обладнане кисневим концентратором. Загалом розгорнуто 35 наметів, з них 24 – це безпосередньо госпітальна база на 120 ліжок. Госпіталь повністю автономний, підведено усі комунікації, що дозволяють йому самостійно працювати. Зараз він готовий для прийому хворих на COVID – 19.


1

Оглянувши шпиталь, очільник області відзначив злагоджену роботу Славутської міської ради і фахівців ГУ ДСНС в Хмельницькій області та подякував за оперативне вирішення усіх питань, що виникали під час розгортання мобільного шпиталю.

Згідно із розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби Максима Степанова начальником мобільного госпіталю на період його функціонування у розгорнутому стані призначено директора КП «Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова» Леоніда Радзивілюка.


1

1

Фото – Славутської міської ради


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації