Хмельниччина увійшла в десятку лідерів областей, що завершили будівельні роботи у приймальних відділеннях

Завершені будівельні роботи у 154 приймальних відділеннях по всій Україні, що будуються та реконструюються в межах Програми Президента України «Велике будівництво». 10 областей є лідерами у цьому напрямі. Це Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Кіровоградська, Луганська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області. Загальна будівельна готовність напряму приймальних відділень на сьогоднішній день – 95 %. Відтак, понад 37 млн українців отримають доступ до оновленої медичної інфраструктури завдяки будівництву та реконструкції приймальних відділень.

Зазначимо, що цьогоріч в опорних лікарнях області, в рамках програми Президента України “Велике будівництво”, проводиться реконструкція 10 приймальних відділень. Так, 9 із 10 відділень уже приймають хворих, крім Шепетівської лікарні, де залишилося підключитися до централізованої системи опалення. Дані роботи будуть завершені після опалювального сезону.

В межах програми по всій Україні оновлюється майже 150 тисяч м2 площі приймальних відділень. Фінансування реконструкції та будівництва приймальних відділень відбувається у партнерстві державного та місцевих бюджетів. Його загальний обсяг – 3,7 млрд грн.

Нагадаємо, що приймальні відділення були включені в Програму Президента України «Велике будівництво» влітку минулого року через пандемію коронавірусу. Адже приймальні – перші відділення, куди потрапляють пацієнти, яких доставляють по швидкій. І саме від якісного медичного обслуговування, обстеження і правильної постановки діагнозу великою мірою залежить подальше успішне лікування.


За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації