Володимир Зеленський оглянув приймальне відділення Хмельницької лікарні, відремонтоване в межах «Великого будівництва»

Під час робочої поїздки на Хмельниччину Президент України Володимир Зеленський відвідав КП «Хмельницька міська лікарня», де в межах програми «Велике будівництво» проведено капітальний ремонт приймального відділення. До участі в огляді долучився голова ОДА Сергій Гамалій та інші поважні гості.


1

Глава держави оглянув протишокову палату, кабінет УЗД та комп’ютерної томографії.

Як розповів Володимиру Зеленському директор закладу Валерій Гарбузюк, було здійснено будівництво та оздоблення теплого боксу, відремонтовано приміщення, санвузли, коридори, медичні кабінети, кабінет КТ, облаштовано пандус, утеплено фасад.

Коштом державного бюджету закуплено комп’ютерний томограф вартістю 11,9 млн грн, який уже змонтовано, та рентгенографічну систему вартістю 7 млн грн, монтаж якої заплановано на червень цього року.


1

За словами Валерія Гарбузюка, приймальне відділення функціонує з березня 2021 року. Кабінети КТ й рентгену запрацюють після завершення всіх монтажних робіт та отримання ліцензії на використання обладнання.

Крім того, в обласному центрі триває будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні (ступінь готовності 43%) та технічне переоснащення лікувальної кімнати для дистанційної променевої терапії радіологічного відділення Хмельницького обласного онкологічного диспансеру.


1

1

1

За інформацією офіційного сайту Хмельницької обласної державної адміністрації