Інформаційно-аналітичний вісник “Зупинимо туберкульоз разом!

Завантажити файл ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК 1 Туберкульоз.pdf


Українські протитуберкульозні громадські організації, об’єднані з 2005 року в Коаліцію «Зупинимо туберкульоз разом», постійно скеровують свою діяльність на проведення адвокації (роз’яснювальної роботи), комунікації та соціальної мобілізації в сфері протидії туберкульозу.

Така діяльність поширюється на осіб, які приймають рішення в органах державної влади і місцевого самоврядування, засоби масової інформації, громадські інституції, громадян, які віднесені до ключових та вразливих груп населення, та загальне населення країни. З цією метою підготовлено і видано багато інформаційних посібників, буклетів, постерів тощо.

Цілком зрозуміло, що така діяльність хоч і є систематичною, але має певні обмеження різного характеру. Ось чому ми вирішили зробити нашу інформаційну роботу більш системною і систематичною і започатковуємо цей інформаційно-аналітичний вісник. Він буде видаватися часто і буде так само скерований на аудиторію, яка названа вище. Будемо вдячні за ваші відгуки, критику або похвалу, а також за надіслані матеріали, які ми із задоволенням будемо публікувати.

Ми передбачаємо подавати матеріали за наступними основними рубриками:

  • Популярно про туберкульоз.
  • Туберкульоз в Україні та Світі: ситуація, проблеми, засоби вирішення.
  • Державна політика протидії туберкульозу в Україні: стан, проблеми та перспективи вирішення.
  • Рекомендації щодо висвітлення проблематики туберкульозу для ЗМІ та всіх зацікавлених сторін.
  • Інші розділи.

Номер Вісника – у додатку. Також, звертаємося до українських ЗМІ із пропозицією публікувати ваші матеріали у Фейсбук-групі «Журналісти проти туберкульозу» https://www.facebook.com/groups/937353819793115


За інформацією БО «Українці проти туберкульозу»