В Україні створено Національний портал з імунізації

ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” засвідчує свою повагу та інформує про те, що в Україні створено Національний портал з імунізації vaccine.org.ua. Портал розроблено за ініціативи Голови Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики Федора Лапія та за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та ДУ «Центр громадського здоров’я» МОЗ України. Він створений з метою покращення інформування населення та популяризації як рутинних щеплень серед дітей та дорослих, так і вакцинації проти COVID-19 в Україні та запобіганню вакцинокерованим захворюванням шляхом поширення публікацій та навчальних матеріалів для громадськості та медичних працівників.

Портал покликаний сприяти розширенню можливості спілкування щодо безпеки, ефективності та використання вакцин у широкій спільноті пацієнтів, батьків, медичних державних установ у сфері охорони здоров’я.

Qr-код порталу:

1

Банер порталу:

Національний портал імунізації

Портал запрошує заклади охорони здоров’я надавати власні матеріали для розміщення на даному ресурсі. Це можуть бути новини, анонси подій, коментарі фахівців та експертів, відеоматеріали тощо. Адреса електронної пошти для зв'язку з редакцією порталу: editor@vaccine.org.ua.


За інформацією ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”